2020 yılının ilk meclis toplantısı yapıldı


Ürgüp Belediye Meclisi 2020 yılının ilk Belediye Meclis Toplantısı bugün saat 14.00’te yapıldı.

Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk başkanlığında yapılan Meclis toplantısına Aktürk, tüm meclis üyelerinin yeni yılını kutlayarak başladı.

2020 yılında görev yapmak üzere, Belediyenin bir önceki yıl gelir ve giderleriyle hesap ve işlemlerinin denetimi için oluşturulacak 3 kişilik Denetim Komisyonunun gizli oyla seçimi yapıldı.

3 kişilik denetim komisyonu üyeliklerine  AK Parti grubundan Mehmet Şükrü Şüküroğlu ile Mustafa Başpınar, CHP grubundan Niyazi Bozaslan seçildi.

Gündemin üçüncü maddesinde ise Ürgüp Belediyesinde 5393 sayılı kanuna göre çalışan sözleşmeli personelin sözleşmelerinin yenilenmesi oy birliği ile kabul edildi.

Mülkiyeti Ürgüp Belediyesi'ne ait olan otel binasıyla ilgili konunun da görüşüldüğü toplantı mevzi imar planı yapılması hususunun görüşülmesiyle sona erdi.

MECLİS ÜYELERİ BELEDİYE İNŞAATINI GEZDİ

Belediye Meclis toplantısından sonra Başkan Aktürk, Meclis Üyeleriyle birlikte yeni belediye binasını gezerek müteahhit firma yetkililerinden bilgi aldı.

Kısa sürede aynı yerde 3 kat daha verimli bir alan elde ettiklerinden bahseden Aktürk, "300 m² alanda 3 farklı binada hizmet veriliyordu. Artık 900 m² alana sahip U şeklinde bir belediye hizmet binamız var. Çalışmalar tamamlandığında engelli ve yaşlı vatandaşlarımızın da rahatça kullanabileceği 30-40 yıl sorunsuz bir şekilde Ürgüplüye hizmet edecek bir belediye binası kazandırıyoruz. dedi.


 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU