Esat Kabaklı Ürgüp'te Kahramanlık Türkülerini Seslendirecek


Türkiye için en önemli tarihlerden biri olan Çanakkale Zaferinin 105. yıl dönümü, Ürgüp’te yine muhteşem bir programla taçlandırılacak.

Sabahat Toksöz Kültür Merkezinde yapılacak Şehitleri anma programında Kur’an-ı Kerim tilaveti yapılarak, tüm Şehitlerimiz için dua edilecek.

Programda ünlü sanatçı Esat Kabaklı sahne alacak.

Çanakkale Zaferi’nin 105’nci yıldönümü dolayısıyla Ürgüp’te düzenlenecek programda Türkiye’nin ozanı Esat Kabaklı, kahramanlık türkülerini seslendirecek.

Dünya tarihinin zirve sayfalarına "Çanakkale Geçilemez!" yazdıran kahramanların anılacağı programa tüm bölge halkını davet eden Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk, “Vatan, millet ve bağımsızlık söz konusu olduğunda milletimizin önünde hiçbir gücün duramayacağının, canı pahasına milletimizin her şeyi göze alacağının ispatı olan tarihimizdeki kutlu zaferlerimizin türkülerini yazdıran kahramanlarımızın türkülerini dinlemeye tüm hemşehrilerimi bekliyorum.” Dedi.

Program, 14 Mart Cumartesi günü saat 20:00’de Ürgüp Belediyesi Sabahat Toksöz Kültür Merkezinde (Düğün Salonu) gerçekleştirilecek.

 

Online İşlem Merkezi
Hava Durumu
Nöbetçi Eczane
Sinemada Bu Hafta
PAPATYA

PAPATYA

GÖSTERİMDEKİ PROGRAM

KOMEDİ - DRAM

  HER GÜN: 13:30 - 19:30 SEANSLARINDA

ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONUNDA

 GELECEK PROGRAM

YENİ YIL TEHLİKEDE

KOMEDİ -AİLE

05 OCAK 2018

19 OCAK AYI KARDEŞLER SİRKTE CURCUNA

26 OCAK BOBİ DİKENLERİN GÜCÜ ADINA

İLETİŞİM: 0 384 341 49 39

 

 


 

 

 ÜRGÜP BELEDİYESİ SİNEMA SALONU