×
KONAKLAMA
YEME & İÇME
BALON TURU
GEZİLECEK YERLER
KÜLTÜR & TURİZM
ULAŞIM
 
Askıda fatura uygulamamız ile bir süredir su faturasını ödeyemeyen ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın faturalarının yardımsever vatandaşlarımız tarafından ödenmesi amaçlanmaktadır.

Sizlerde ihtiyaç sahibi bir vatandaşımızın su faturasını ödeyerek destek olabilirsiniz.

1- Su faturasını ödemek istediğiniz abone numarasını ve borç tutarını listeden seçerek belediyemiz veznesinden ödeme yapabilirsiniz.

2- İnternet Bankacılığı yoluyla "ASKIDA FATURA" ödemek isterseniz Belediyemiz IBAN'ına Açıklama kısmına Askıda Fatura+ abone numarasını yazarak ödeme yapabilirsiniz. (ÖRNEK : ASKIDA FATURA 1234)

Ürgüp Belediye Başkanlığı - Vakıfbank - İBAN TR35 0001 5001 5800 7285 5984 05

Askıda Fatura Uygulamamız ile ilk etapta 68 abonemizin Su borçları siz kıymetli yardımsever vatandaşlarımız tarafından ödenecek, 68 abonenin su borcu bittiğinde yeni liste oluşacak, her abone askıda fatura uygulamamızdan bir kez yararlanabilecektir.

68 Abonemizin toplam borç tutarı: 83.666,13 TL

Yine, Yeniden ÜRGÜP!


24.04.2024 tarihinde başlattığımız "Askıda Fatura" uygulamamız kapsamında 68 mükellefimize ait çeşitli miktarlardaki borçlardan 31 mükellefimize ait olan30.485,00 TL'lik kısmı siz yardımsever vatandaşlarımız tarafından kısa sürede karşılanmıştır.

Askıda Kalan 37 mükellefimize ait borç toplamda53.381,13 TL'dir.

EFT/Havale yolu ile mükerrer gönderilen, aynı aboneye ait birden fazla ödemeler askıdaki diğer bir abonenin borcundan düşülmüştür.

Ödemesi tamamlanan Askıda Faturalar sistemden kaldırılmış, Ödeme bekleyen askıdaki faturalar güncel şekliyle sizlerin desteğini beklemektedir.

İyi ki varsınız...

KALAN ASKIDA FATURALARIMIZIN TAMAMI  BİR VATANDAŞIMIZ TARAFINDAN ÖDENMİŞTİR.

YARDIM KAMPANYAMIZA KATKI SAĞLAYAN HERKESE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.

YENİ LİSTEMİZDE YİNE YENİDEN KENETLENMEK DİLEĞİYLE.

İYİ Kİ VARSINIZ!

ÜRGÜP Belediyesi
Çözüm Merkezi